Intranet oraz systemy e-learningowe

intranet w firmie

Intranet coraz bardziej cieszy się większą popularnością. Wszystko dzięki temu, iż moduły w nim dostępne są udoskonalane, a co za tym idzie – usprawniają one prace pracowników w jeszcze większym stopniu.

Z informacji jakie znaleźć można na stronie internetowej https://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-publikacje/intranet-w-podnoszeniu-kompetencji-pracownikow,117.html powiedzieć można również, że w trend wpisał się również e-learning. To dzięki niemu pracownicy z dowolnego miejsca na ziemi oraz o dowolnym czasie uczestniczyć mogą w firmowych szkoleniach.

Tradycyjnie wiąże się to z długim czasem poświęconym na dojazd, zakwaterowanie (jeśli szkolenie trwa więcej niż jeden dzień) oraz wiele spraw logistycznych. W przypadku intranetu i platformy e-learningowej to pracownik sam określa sobie czas w jakim przystąpi do szkolenia.

Rosnące możliwości technologiczne umożliwiają również na rozwój platform e-learningowych, dzięki czemu są one na bieżąco udoskonalane i dostęp do nich z komputera, smartfona lub tabletu nie stanowi już żadnego utrudnienia.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Publikacje i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.